Menu

PAVLI VERA FERDOVÁ

Fotografka, umělkyně, bohém 🙂

PAVLI VERA FERDOVÁ

Od mala jsem se sebou všude brala sešit a tužku. Malovala jsem si svoje představy, chtěla být malířkou. Své představy si maluji do dnes – přenáším je do svých fotografií. Pro Vás. Bez mála 17 let. Dnes už ve formě zážitkového focení, portrétní fotografie či umělecké fotografie ve stylu Fine art.

Focení je tak trošku i role psychologa. Ráda svým klientům naslouchám a navracím ženám sebevědomí. Jednou s příležitostí je DEN s Pavli, který se line v duchu naslouchání, kráSnění, léčení, pohlazení…ať už metodou Access Bars nebo tělesnými procesy. Příjemná atmosféra, přátelské prostředí a diskrétnost jsou pro mne nejdůležitější. Odměnou jsou pak krásné fotografie, které tvořím na míru pro danou ženu v kombinaci s malbou a minerály nebo ručně malovaná bunda, vše jako talisman a uvědomění sebe•vědomí a návrat do své vlastní síly. Jsem vděčná, že mohu takto předávat svoji inspirativní a tvořivou energii.

Jsem duší a srdcem umělec, které mne táhlo opět po letech k malování. A to bych to nebyla já, kdyby to nebylo něco extra :)) A tak obrazy, které pro vás tvořím, jsou vaší součástí. Ne jen hrníčky si zaslouží druhou šanci. Ale také bundy, které vyšvihnou každý outfit. Pojďme si to dělat hezký a mít oblečení, co nás baví. Každý kousek je originál. Ručně malované bundy pod značkou „kráSnění“, kombinované pocitově s výšivkou, korálky. Upcyklace, co má smysl. Bundy tvořím dle svých představ, ale i na zakázku. Ráda tedy pomaluji i tu vaši bundu, stačí napsat 🙂

• Fotokurzy, fototábory vnímám jako poslání, svou cestu. Ukázat Vám, že i fotoaparát může být přítel. Jak si zažít manuální nastavení, naučit Vás koukat na svět jinak, jedním okem, přitom srdcem. Zastavit se. Vypnout. Relaxovat. Darovat čas jen sám sobě. Dětem ukázat, jak jinak vnímat svět, než jen tou virtuální cestou. Přiblížit jim tu všední krásu, nevšedním způsobem, která bývá již tak často opomíjená.

 

Fotím, tvořím, maluji, inspiruji, naslouchám, miluji, děkuji ❤️

photographer-icon

Kontakt

Napište mi,

ráda Vám odpovím.

Děkuji za Váš čas a důvěru

6 + 6 =